Ilir Meta dekorohet nga Parlamenti Grek..Meta injoron Çeshtjen Çame..

fb_img_1476286193511

Në kohen kur çeshtja Çame i ka egërsuar Greket.
Në momentin kur per here te pare Europa njeh çështjen Çame…
Në momentin kur Ministri grek kërcenon Europen per çeshtjen Çame ..
..
Ilir Meta shkon ne Greqi .dhe…Merr nje dekorate nga Parlamenti Grek ..
..
Imagjinojeni Vete pazaret e ketyre kur të dekoron Greku ..
..

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s