Hiqua Dekoratat Kriminelëve Z.President.Nga Kujtim Cekani.

image_2016_10_23_13

Drejtuar Presidentit të Republikës.

Z.Bujar Nishani.

I Nderuar President i Republikes.

Si kurrë ndonjëherë nuk jam ndjerë si keto ditë.
Ate qe duhet të ishte bere shumë kohë më parë,atë e bëtë Ju .
Nderimi që Ju bëtë martirëve të ekzekutuar mizorisht nga krimineli Shehu në Lushnje ështè minimumi qe ne si Komb Ju bëjmë të rënëve Tanë .

I nderuar President.

Ashtu sic bete gjene e duhur me këta martire Bej edhe atë qe parardhësit Tu nuk e bënë ..
Hiqi dekoratat ..titujt ..nderet ne radhe te pare kriminelit ,gjakatarit ,mizorit,shqiptarëvraresit Enver Qenit dhe pastaj gjithë atyre qe mbajnë tituj e dekorata dhe kanë duart me gjak Shqiptari. Beje ketë President , beje Ti sepse do te vije nje kohe dikush do ta beje .
Bëje Ti ashtu sic e bëre per Martirët e Lushnjës mos u ndal , bëje se ke ke gjithë Shqipetaret me vete ..Beje sepse Historia nuk fal , ajo as nuk mund te mbulohet as nuk mnd te tjetërsohet do te vije nje dite dhe Çdo gje do te shkruhet ashtu siç është .
Hiqua Titujt e nderet qe parardhësit e Tu Ju kanë dhënë Kriminelëve mos i le emrat e martireve dhe krimineleve qe të flenë bashke ne sirtarët e Presidencës.
Do te vije nje dite që plehrat do te përfundojnë ne plehra sepse ashtu jane .
Bëj gjënë e duhur President i ke apo si ke kompetencat..nxirr nje dekret nxirrini nga sirtarët ..flaki ne plehra..bëj diçka ..të vdekurit tanë nuk kanë per te ndjerë paqe edhe pse nuk kanë nje varr , e bashkë me Ta edhe Ne..

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s