Duke lexuar Gazeten HALE. Nga Adriatik Alimadhi .

received_1420670334628874

Duke lexuar gazeten HALE, duke lexuar HALE Arben Duken.
Hale gazeta dita.
Hale arben duka.
Hale pena e tij.
Hale mendesia e tij.
Hale goja e prushur e tij.
Hale fryma e tij.
Hale kriminelet komunist.
Hale kriminelet partizan.
Hale veprimtaria e tyre kriminale.
Hale te gjithe ata shqiptare qe nuk jane larguar nga kjo mendesi.
Hale te gjithe ata qe shkruajne pa fakte dhe dokumenta padrejtesisht per Ballin dhe Ballistet e ndershem.
Hale per te gjithe ata qe kishin mundesi ne keto 25 vjet dhe nuk ndershkuan krimet e komunizmi, nuk ndershkuan falsifikatoret e historise.
Hale te gjithe ata shqiptare qe nuk menduan per ti vllazeruar dhe bashkuar shqiptaret por vazhdojne ti mbajne te perçare akoma.
Hale, hale muti te gjithe ata qe kane shkruajtur padrejtesisht duke hedhur balte per Balliste dhe Ballin Kombetar.
Hale, hale pule edi rama dhe gjuha e shplare e tij qe i mbane shqiptaret te ndare akoma ne partizan dhe Balliste.
Sepse hale mu be shpirti historikisht 24 ore kur degjon tv shqiptare, kur lexon gazetat, kur degjon historianet Balli dhe Ballistat, padrejtesisht fjalet me te urryera per ne nga kjo bote e poshter e ketyre fjaleve nga njerez hale. Koha na dha te drejte, sepse ky eshte kontributi plotesisht dhe thellesisht kombetar i Balli Kombetar. Balli Kombetar pranoje te gjitha keto poshtersi per te mos lyer duart me gjak shqiptari. Rrofte Balli Kombetar dhe poshte dhe me poshte Halet dhe hale ngelshin pergjithmone! Nga shpirt ziu nuk pret gje te mira vetem fjale te urryera dhe fjale dhe fryme per ti mbajtur shqiptaret te perçare. Eshte koha per bashkim dhe vllazerim kombetare.Eshte e epoka e bashkimit te shqiptareve. Koha na dha te drejte. Sado qe ju te shkruani dhe te hidhni balte per familjet kombetare dhe patriotike qe perfaqesuan Ballin Kombetar ju nuk mundet te beheni kurrre si ata, por hale keni per te ngelur gjithmone. Hale.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s