Shpërthen Kryetari i Partise Demokratike Konispol.. Largohuni nga PD o Komuniste Monstra..

FB_IMG_1479068614817.jpg

DUAM NJE PARTI DEMOKRATIKE,PLOT DINJITET PA KOMUNISTE !
Komunistet,qe jane ne Partine Demokratike,duhet te largohen vete,te lene detyren e ngarkuar nga baballaret e tyre dhe nga Partia e tyre dhe te shkojne,aty ku kane vendin e vet,ne Partine e tyre,pavaresisht se kane qene Ministra dhe Drejtora,ne qeverisjen e Partise Demokratike,ose me manipuliime,jane zgjedhur ne kryesite e Partise Demokratike ne rrethe dhe ne qender ! Largohuni se nuk ju duam as numrat,ore te pa cipe,se ju jeni me te poshter nga ata,qe ne i quajme kundershtare,Ju jeni me te vertete MOSTRA ! Ne u njohem mire ne 4-vjeçarin e dyte te qeverisje,te Partise Demokratike ! Ju them ikni ore,largohuni,se i larguat,njerzit e mrekullueshem,Demokratet e vertete te Partise Demokratike ! Ju nuk late gje pa bere,ju goditet DEMOKRATET,ju ishit njerzit me te korruptuar te Administrates shteterore,ju qe qe erdhet dhe vini ne Partine Demokratike,vetem te beheni,Ministra,Drejtore dhe per Ofiqe dhe Tendera ! Largohuni ore hajdute,ju qe beret Pallate dhe lloj lloj investimesh,me leket e vjedhura,largohuni nga Partia Demokratike,ju qe keni vjedhur, ne postet e marra,nen qeverisjen e Partise Demokratike,ju qe vini nga ata baballaret,qe kane qene Drejtore,Hetues,Prokurore,Sekretare te Pare,Kryetare te Komiteteve Ekzekutive dhe Sekratare Byroje te Partise Punes,ju keni qene Antare ose Sekretar Rinie te Bashkimit te Rinise,se Punes Shqiperise,se keni bere,ashpersisht Luften e Klasave ! Ikni or djem e vajza kriminelesh,qe nuk keni lene gje pa bere,largohuni,ikni ne Partine tuaj,asgje nuk ju bashkon me ne je,na ndajne shume gjera,na ndan nje hendek i tere ! Ikni,largohuni,ju nuk mund te ndryshoni,nga baballaret tuaj !
Nga Petrit Ali Mulla,Kryetar i Grupseksionit te Partis Demokratike te Konispolit !

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s