Drejtësia Miq..e (pa) barabartë për të gjithë.Nga Kujtim Cekani.

drejt-euml-sia-e-korruptuar-e-kosov-euml-s-video_hd.jpg

Drejtësia Miq..e (pa) barabartë për të gjithë.
…….
Sistemi i drejtësisë eshtë ai qe politika don patjetër sepse politikanët jan hajdute …kriminelë ..ordinere..vrases ..dhe po kontrolluan sistemin e drejtesise dalin pa u lagur dhe rrinë gjithmonë në pushtet ..Sot me beri pershtypje qe Kryebashkiakun e Kavajes e mbron ish Kryeprokurori i Përgjithshëm Th. Sollaku ..ja pra sa te krimbur që janë ..si e mbrojnë njeri tjetrin..dhe sic e ndoqët Komisioni Zgjedhor nuk kishte akoma prova qe tua hiqte mandatet ..nuk mjaftojnë dënimet qe kanë marre neper Europë ..po kjo s’ështe asgjë ..këta tre janë me te miret ..ne parlament ka vrasës e porositës vrasjesh..do te thoni a dihen ..i dinë te gjithë po kujt ja mban ..Ja pra ..kjo Ështè drejtësia ..
Mos guxoni të mos paguani dritat ..
Atehere drejtesia hyn në veprim ..se po qe kriminl deputet behesh ..

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s