Princi Leka pret Ambasadorin e Austrisë ne vizite Zyrtare..

Oborri Mbretëror pati kënaqësinë të presë Ambasadorin e Austrisë H E Johann Sattler së bashku me stafin e tij në një vizitë pranë Mauzoleumit të Familjes Mbretërore. Vizita ishte në kujtim të historisë dhe lidhjeve te Mbretit Zog me Vjenën.
Ambasadori Austriak mbas homazhit në Mauzoleumin e familjes Mbretërore ,bëri nje takim të ngrohte me Princ leka II

It was a pleasure to welcome the Austrian Ambassidor H.E Johann Sattler and his close staff to the Royal Mausoleum. The visit was in respect of the memory of HM King Zog and his time spent in Vienna which influenced his political career as a young statesman.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s