Nuk Terhiqemi Perballe Komunisteve..nga Beniamin Bakalli.

received_1472598712762256

Urime z Adriatik
Të uroj sukses dhe fitore
Tu dorehiqje ishte dezertim , të luftosh eshte fisnikeri
Ti zgjodhe rrugen e fisnikerisë , se je i tillë

Me shume respekt
Beniamin Bakalli

Postimi i plotë i zotit Adriatik Alimadhi në fb
E/I nderuar antar i kryesise, antar dhe simpatizant te partise Balli Kombetar,
pas shume diskutimesh, perplasjesh mendimesh, bashkepunimi me idet e burrave te urt dhe te meçur te Ballit Kombetar Vlore, me frymen vllazerore te partise Balli Kombetar dega Vlore vendosa te pranoj dhe sapo perfundova firmosjen e proçedurave te kandidimit per deputet ne qarkun e Vlores me renditjen ne numrin 6.
Duke respektuar mendimet dhe mbeshtetjen tuaj, mendoj se kemi bere nje sherbim te duhur ne interes te partise Balli Kombetar dhe ne interes te Shqiperise dhe te Shqiptareve.
Ju falenderoj sinqerisht nga zemra per kontributin e gjithe secilit.
Adriatik Alimadhi.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s